Domů>Celulitida

Představujeme Vám spodní prádlo pro boj s celulitidou vyrobené ze speciálních vláken s aktivními biokrystaly. Každá žena chce a má právo být krásná, i když jí to dnešní moderní doba a uspěchaný životní styl ve velké míře stěžují. Jedním z globálních problémů dnešní doby je CELULITIDA, také známá jako pomerančová kůže. Netvrdíme, že všechny problémy umíme vyřešit, ale CELULITIDU porazit umíme díky světově proslulému prádlu proti celulitidě!!! 

Přinášíme na český trh světovou novinku - prádlo proti celulitidě, které za Vás bude bojovat proti celulitidě, zmenšovat otoky a zlepšovat kožní metabolismus. Anticelulitidní kolekce představuje spodní prádlo v mnoha provedeních. 

Jak prádlo proti celulitidě funguje?

Nabízené modely spodního prádla se vyrábějí ze speciálního mikrovlákna, které obsahuje aktivní biokrystaly, díky nimž dochází ke zrychlení buněčného metabolismu v pokožce. Ve zkratce by se dalo říci, že celulitida mizí díky zrychlenému spalování energie v kožních buňkách. 

Aktivní mikrokrystaly obsažené v mikrovláknu při kontaktu s pokožkou absorbují tělesné teplo, které je přeměněno na tzv.vzdálené infračervené paprsky, které stimulují buněčný metabolismus. Uvolňuje se oxid dusnatý, který způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév. Díky tomu dochází k rozšíření průměru cév a tedy i zvýšenému průtoku krve a tím k posílení imunitního systému. V kůži se zlepšuje krevní oběh a zvyšuje se hladina kyslíku v buňkách, pomáhá se celému kardiovaskulárnímu systému! Aktivní krystaly obsažené ve vláknu příze tak pomáhají zmenšit otoky těla pomocí lymfatického odvodnění a tak pomáhají potlačit celulitidu.

Používání prádla proti celulitidě

Bio-aktivní vlastnosti produktů se neztratí a nezmění praním, ani při použití změkčovačů. Aktivní Bio - Krystaly jsou plně obsaženy v materiálu příze, ze které je materiál pro prádlo upleten. Vlastnosti si udrží po celou dobu užívání. Je doloženo certifikátem, že produkty při výrobním procesu nejsou napuštěny, ani neobsahují žádnou chemickou látku, která by mohla poškodit, nebo ublížit lidskému zdraví. Ženy, máte se na co těšit! Od září 2009 je prádlo proti celulitidě v naší nabídce.

Zmenšení hrubosti kůže

Aktivní Biokrystaly zmenšují hrubost kůže neboť pomocí lymfatického odvodnění pomáhají porazit celulitidu.

Aktivní biokrystaly

Aktivní mikrokrystaly obsažené v mikrovláknu při kontaktu s pokožkou absorbují tělesné teplo, které je přeměněno na vzdálené infračervené paprsky, které stimulují buněčný metabolismus. Uvolňuje se oxid dusnatý, který způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév. Díky tomu dochází k rozšíření jejich průměru a tedy průtoku krve. Je tím posilován i imunitní systém. Lepším krevním oběhem se zvyšuje hladina kyslíku v buňkách a pomáhá se celému kardiovaskulárnímu systému !

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extrasexshop.cz

Nádherné clip in vlasy za super ceny. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Nabízíme zlaté a stříbrné šperky s diamanty. Vše za skvělé ceny! Dámské luxusní boty na vysokém podpatku nabízí eshop Luxusní-obuv.cz. Originální dárky pro muže a ženy pohodlně na jednom místě, rychle a za férové ceny nabízí Originální-dárečky.cz. Vyberšperky.cz je internetový obchod se šperky z chirurgické oceli a piercingem, který nabízí kvalitní výrobky pro ženy i muže.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Jízdní kola Olpran pro každého cyklistu. Army shop a oblečení na outdoor aktivity.

Sklenice s květinami XXL

Sklenice s květinami XXL

Cena: 249,00 Kč

koupit

Adventní věnec s mašlí

Adventní věnec s mašlí

Cena: 469,00 Kč

koupit

Aromalampa Oriental

Aromalampa Oriental

Cena: 369,00 Kč

koupit

Elsa Hrnek Bloomingville

Elsa Hrnek Bloomingville

Cena: 171,00 Kč

koupit

Deka - Deluxe Reindeer

Deka - Deluxe Reindeer

Cena: 899,00 Kč

koupit

Lucerna Rosamunde - bílá

Lucerna Rosamunde - bílá

Cena: 229,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace