Domů>Celulitida

Představujeme Vám spodní prádlo pro boj s celulitidou vyrobené ze speciálních vláken s aktivními biokrystaly. Každá žena chce a má právo být krásná, i když jí to dnešní moderní doba a uspěchaný životní styl ve velké míře stěžují. Jedním z globálních problémů dnešní doby je CELULITIDA, také známá jako pomerančová kůže. Netvrdíme, že všechny problémy umíme vyřešit, ale CELULITIDU porazit umíme díky světově proslulému prádlu proti celulitidě!!! 

Přinášíme na český trh světovou novinku - prádlo proti celulitidě, které za Vás bude bojovat proti celulitidě, zmenšovat otoky a zlepšovat kožní metabolismus. Anticelulitidní kolekce představuje spodní prádlo v mnoha provedeních. 

Jak prádlo proti celulitidě funguje?

Nabízené modely spodního prádla se vyrábějí ze speciálního mikrovlákna, které obsahuje aktivní biokrystaly, díky nimž dochází ke zrychlení buněčného metabolismu v pokožce. Ve zkratce by se dalo říci, že celulitida mizí díky zrychlenému spalování energie v kožních buňkách. 

Aktivní mikrokrystaly obsažené v mikrovláknu při kontaktu s pokožkou absorbují tělesné teplo, které je přeměněno na tzv.vzdálené infračervené paprsky, které stimulují buněčný metabolismus. Uvolňuje se oxid dusnatý, který způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév. Díky tomu dochází k rozšíření průměru cév a tedy i zvýšenému průtoku krve a tím k posílení imunitního systému. V kůži se zlepšuje krevní oběh a zvyšuje se hladina kyslíku v buňkách, pomáhá se celému kardiovaskulárnímu systému! Aktivní krystaly obsažené ve vláknu příze tak pomáhají zmenšit otoky těla pomocí lymfatického odvodnění a tak pomáhají potlačit celulitidu.

Používání prádla proti celulitidě

Bio-aktivní vlastnosti produktů se neztratí a nezmění praním, ani při použití změkčovačů. Aktivní Bio - Krystaly jsou plně obsaženy v materiálu příze, ze které je materiál pro prádlo upleten. Vlastnosti si udrží po celou dobu užívání. Je doloženo certifikátem, že produkty při výrobním procesu nejsou napuštěny, ani neobsahují žádnou chemickou látku, která by mohla poškodit, nebo ublížit lidskému zdraví. Ženy, máte se na co těšit! Od září 2009 je prádlo proti celulitidě v naší nabídce.

Zmenšení hrubosti kůže

Aktivní Biokrystaly zmenšují hrubost kůže neboť pomocí lymfatického odvodnění pomáhají porazit celulitidu.

Aktivní biokrystaly

Aktivní mikrokrystaly obsažené v mikrovláknu při kontaktu s pokožkou absorbují tělesné teplo, které je přeměněno na vzdálené infračervené paprsky, které stimulují buněčný metabolismus. Uvolňuje se oxid dusnatý, který způsobuje relaxaci hladké svaloviny cév. Díky tomu dochází k rozšíření jejich průměru a tedy průtoku krve. Je tím posilován i imunitní systém. Lepším krevním oběhem se zvyšuje hladina kyslíku v buňkách a pomáhá se celému kardiovaskulárnímu systému !

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extrasexshop.cz

Nádherné clip in vlasy za super ceny. Erotické hrátky, nové zážitky a vakuová pumpa. To je ideální kombinace do vaší ložnice. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Nabízíme zlaté a stříbrné šperky s diamanty. Vše za skvělé ceny! Dámské luxusní boty na vysokém podpatku nabízí eshop Luxusní-obuv.cz. Originální dárky pro muže a ženy pohodlně na jednom místě, rychle a za férové ceny nabízí Originální-dárečky.cz. Vyberšperky.cz je internetový obchod se šperky z chirurgické oceli a piercingem, který nabízí kvalitní výrobky pro ženy i muže.

Kojící podprsenka

Luxusní kojící podprsenka Anita, podprsenka ke kojení.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Kvalitní povlečení za super ceny vám nabízí eshop Levné-ložní-povlečení.cz. Jízdní kola Olpran pro každého cyklistu. Svítící tyčinky pro každou příležitost. Dále máme náramky, míče, nebo náušnice. Sex shop, který je online a můžete Vám doručit zboží do 24 hodin. Army shop a oblečení na outdoor aktivity.

Dámské šaty 83059 - Luna

Dámské šaty 83059 - Luna

Cena: 614,00 Kč

koupit

String 37-3094 Pleasure State

String  37-3094 Pleasure State

Cena: 1 090,00 Kč

koupit

Set Frivolla set - Obsessive

Set Frivolla set - Obsessive

Cena: 999,00 Kč

koupit

Podprsenka 988 - Ava

Podprsenka 988 - Ava

Cena: 538,00 Kč

koupit

Dvoudílné plavky S730MG5 Self

Dvoudílné plavky S730MG5 Self

Cena: 1 199,00 Kč

koupit